Po kwalifikacje do Europy - Hiszpania

Nasi Uczniowie w Hiszpanii
Od 28.08.2021 r. do 11.09.2021 r. uczniowie z klas 2ap, 2dg, 4a, 4b, 4c, 4d będą odbywać dwutygodniowy staż zawodowy w Granadzie w Hiszpanii. Uczniowie uczestniczą w stażu zawodowym w ramach realizacji projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” „Po kwalifikacje do Europy”, realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Uczniowie kształcący się w naszej szkole na kierunkach technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik transportu kolejowego, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych podczas stażu, dzięki szkoleniom i wizytom studyjnym, wzbogacą swoją wiedzę, podwyższą umiejętności i kompetencje. Do odbycia stażu w Hiszpanii uczniowie zostali odpowiednio przygotowani. Uczestniczyli w zajęciach przygotowawczych, a mianowicie kursie języka hiszpańskiego, zajęciach kulturowych, pedagogicznych, spotkaniach dotyczących prawnych aspektów pobytu za granicą, kursie pierwszej pomocy Te zajęcia okazały się niezwykle pomocne podczas pobytu w Hiszpanii. Łatwiej komunikować się, integrować w grupie i można czuć się bezpiecznie. Opiekę nad uczniami ze strony szkoły sprawują trzej nauczyciele. Podczas dwutygodniowego pobytu w Hiszpanii uczniowie wraz z opiekunami będą mieli okazję poznać kulturę tego kraju. Nie zabraknie bogatych wrażeń podczas zwiedzania Sevilli, Malagi i innych ciekawych miejsc.

Hola Espana
W ten jesienny, niedzielny, ale jakże słoneczny poranek nasi uczniowie wraz z opiekunami polecieli na staż do Hiszpanii. To już grupa 2.

Od 07.11.2021 r. do 21.11.2021 r. uczniowie z klas 2b, 3bp, 3bg, 3cg będą odbywać dwutygodniowy staż zawodowy w Granadzie w Hiszpanii. Uczniowie uczestniczą w stażu zawodowym w ramach realizacji projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego „Po kwalifikacje do Europy”, realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Tym razem to uczniowie z kierunków: technik geodeta, technik transportu kolejowego, technik budownictwa kolejowego będą szkolić się i doskonalić umiejętności zawodowe. Uczniowie będą też mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca Hiszpanii. Życzymy bogatych wrażeń.

Po raz kolejny nasi uczniowie wraz z opiekunami polecieli na dwutygodniowy staż zawodowy do Hiszpanii. To już grupa 3.

Od 28.11.2021 r. do 12.12.2021 r. uczniowie z klas 2c, 3ap, 3ag, 3cp, 3dp, 3dg będą odbywać dwutygodniowy staż zawodowy w Granadzie w Hiszpanii. Uczniowie uczestniczą w stażu zawodowym w ramach realizacji projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego „Po kwalifikacje do Europy”, realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Tym razem to uczniowie z kierunków: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik transportu kolejowego, technik elektroenergetyk transportu szynowego, technik budownictwa kolejowego będą szkolić się i doskonalić umiejętności zawodowe. Uczniowie będą też mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca Hiszpanii. Życzymy bogatych wrażeń.

Współpraca: