Żyj pełnią życia... Badaj się!

PAŹDZIERNIK to miesiąc WALKI Z RAKIEM PIERSI. Nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody październikowej akcji. Dnia 4 października 2022 r odbyły się zajęciach warsztatowe dotyczące profilaktyki raka piersi, prowadzone przez przedstawicielki stowarzyszenia RAK OUT z Siedlec, w których aktywny udział wzięły uczennice z różnych klas. Miały okazję nauczyć się badania palpacyjnego na fantomach w celu wykrycia guza piersi. Chętnie uczestniczyły w ćwiczeniach i z uwagą słuchały istotnych informacji dotyczących profilaktyki raka piersi.

Serdecznie dziękujemy za wartościowe zajęcia, stowarzyszeniu RAK OUT i liczymy na dalszą współpracę.

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA ...BADAJ SIĘ

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Organizatorzy: Monika Łopuska pedagog szkolny
                      Joanna Kadej  nauczyciel współorganizujący proces kształcenia