Walentynki 2024

14 lutego 2024 roku obchodziliśmy Walentynki, które są doskonałą okazją do okazania innym życzliwości i serdeczności. Tradycyjnie, jak co roku, zorganizowana została „poczta walentynkowa”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki i listy do specjalnie przygotowanej na tę okazję skrzynki.

W tym dniu, obowiązywał również specjalny dress code -ubrania w kolorze czerwonym lub różowym. Osoby, które przyłączyły się do naszej akcji, mogły liczyć na to, że w tym dniu nie będą pytane i będą zwolnione z niezapowiedzianych sprawdzianów.
Pracownie językowe oraz korytarze szkolne zostały udekorowane plakatami i ozdobami kojarzącymi się ze Świętem Zakochanych. Podczas przerw międzylekcyjnych ze szkolnego radiowęzła popłynęła spokojna, walentynkowa muzyka.

Uczniowie, którzy chcieli wykazać się kreatywnością wzięli udział w Szkolnym Językowym Konkursie Walentynkowym, w którym należało przygotować plakat o tematyce  walentynkowej w wybranym języku- angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Obraz należało wykonać techniką dowolną w formacie A3. Oto nasi zwycięzcy:

• Patrycja Chlebowicz- język angielski
  • Weronika Kowalczyk- język niemiecki