Uczestnictwo uczniów naszej szkoły na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Warszawie

Cieszymy się ogromnie z udziału naszych utalentowanych uczniów w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Warszawie. Szkołę reprezentowali laureaci etapu szkolnego, uczniowie klasy 5d: Jakub Tołwiński, Kacper Zacharczuk, Radosław Kicka, Daniel Kruk oraz uczeń klasy 3e Kacper Duda.

Mimo zaciętej konkurencji, nasi uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności. Chcielibyśmy szczególnie podkreślić osiągnięcie Kacpra Dudy, ucznia klasy 3, który zajął 18 miejsce spośród 74 uczestników.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety ufundowane przez organizatorów.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także doskonała platforma do nauki, wymiany doświadczeń i rozwoju pasji związanych z budownictwem. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom udziału w Olimpiadzie. Życzymy im dalszych sukcesów zarówno w nauce, jak i w życiu oraz kontynuowania pasji związanych z budownictwem. Jesteśmy przekonani, że ich determinacja i zaangażowanie zaprowadzą ich daleko. Gratulacje!