Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas szczególny w życiu każdej i każdego z nas. To czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych Świąt, uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie jak co roku, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe pt. Nauczmy się żyć obok siebie. Wyjątkowe przedstawienie przygotowywane przez uczniów pod opieką ks. Grzegorza Suwały odbyło się 20 grudnia 2023r. w naszej szkole. Piękna scenografia przygotowana przez Panią Monikę Kępkowicz wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój, a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa przeplatane ze scenkami z codziennego życia, by ukazać prawdę, że Słowo Boga jest żywe i realizuje się w każdym dniu naszego życia. O piękne przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokaliści. Świąteczny chórek stworzyli sami uczniowie i przygotowali występ pod czujnym okiem Pani Marty Pawlak - Malon i ks. Grzegorza. Młodzież tym samym, miała możliwość uczestniczenia w tradycji bożonarodzeniowej naszej szkoły, a także zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Nad całością strony nagłośnieniowej czuwał Pan Konrad Szupłak. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Na zakończenie wszystkim zebranym, życzenia złożyła Pani Dyrektor Monika Kowalczyk.