Etap okręgowy XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W sobotę 4 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie okręgowym XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Eliminacje odbyły się w Technikum Architektoniczno-Budowlanym im. Stanisława Nowakowskiego w Warszawie. Jak co roku gospodarze przyjęli uczestników bardzo miło, za co dziękujemy.

Szkołę reprezentowali: Sebastian Bąbiak z klasy 4dp, Kacper Duda i Piotr Kuźma z klasy 2e.

Opieką i duchowy wsparciem otaczał uczniów p. Marek Próchenko – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Etap okręgowy to dwie dwugodzinne części pisemne. Wymagany zakres wiedzy znacznie wykraczał poza podstawę programową i obejmował zagadnienia z takich przedmiotów, jak fizyka, matematyka, mechanika budowli, budownictwo, a nawet kosztorysowanie.

Życzymy naszym reprezentantom awansu do etapu centralnego i z niecierpliwością czekamy na wyniki.